Ja rrahjet më të famshme gjatë emisioneve televizive (VIDEO)

Përplasja fizike mes Frashër Krasniqit dhe Milaim Zekës gjatë debatit televiziv në studion e Klan Kosovës, ka bërë që rrjetet sociale të merrem gjatë më këtë çështje.

Edhe pse e para e këtij lloji në mediat shqiptare, përplasjet fizike në studio janë një fenomen i njohur në botë, sidomos në vendet aziatike.
Portali Albeu.com ju sjell një video përbledhje të dhjetëra përplasjeve fizike në studiot televizive

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *