Shtatzania ka bërë mrekulli me Amin, e pabesueshme si është transformuar moderatorja

Amarda Toska menjëherë pas publikimit të lajmit se është në pritje të fëmijës së dytë ëshët treguar mjaft e rrezervuar me publikimet e saj.
Por këtë herë janë publikuar disa foto të sajnga parukeria ku duket më e bukur se kurrë më parë.

Ami ëshët cilësuar gjithmonë si një nga femrat më të bukura të ekranit shqipar, por kjo shtatëzani i ka shtuar hijeshinë…

shtype reklamen per te shikuar videon dhe pas 5 sekondash hapet video e plote:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *