Afrona ‘çmend’ rrjetin, publikon pamje seksi me bikine nga pushimet

Ajo dhe Blero kanë shkuar në pushime.
Çifti më i komentuar i publikut po publikon fotografi në rrjetet sociale, duke treguar se sa mirë po kalojnë së bashku.
Kësaj radhe, ka qenë Afrona ajo e cila në Instagram ka hedhur një fotografi ku shihet vetëm me bikine.
Duke shfaqur linjat trupore, modelja dukej tejet seksi…shtype reklamen per te shikuar videon dhe pas 5 sekondash hapet video e plote:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *