Pejë I mituri rrah nënën e tij

Policia ka arrestuar në Pejë një të dyshuar, i moshës së mitur pasi që i njëjti kishte kanosur dhe sulmuar fizikisht nënën e tij.

Nuk raportohet për të lënduar. Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje./KosovaPress/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *