Lamtumirë Gattuso ! Ja kush do ta udhëheqë Milanin

Zhgënjimi dhe dekurajimi janë dy ndjenjat e momentit në Milano. Barazimi i arritur dje në Benevento është një humbje dhe ka shkatërruar debutimin e Rino Gattuso në stolin e Rossonerëve, përcjell ORAinfo.

Në Facebook të drejtpërdrejtë nga redaktorët e Calciomercato ,Federico Albrizio dhe Daniele Longo janë përgjigjur në të gjitha pyetjet e lexuesve për të ardhmen e klubit dhe sugjerimet që u përgjigjen emrave të Carlo Ancelotti dhe Antonio Conte të cilët janë emrat potencial të cilët do ta zëvendësojnë Gattuson./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *