Portieri i Benevento-s, shënon dhe barazon rezultatin ndaj Milanit !!

Ka përfunduar ndeshja në mes Beneventos dhe Milanit me rezultat 2-2.

Befasia e kësaj ndeshje ishte, ku në minutat e fundit portieri i Benoventos, Alberto Bringoli barazoi rezultatin.

Ndryshe, rikujtojmë që Benovento gjenden në poziten e fundit me 0 pikë, dhe pikërishtë ndaj Milanit arin të merë një pikë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *