Xherdan Shaqiri shënon në fitoren e Stok Cityi (VIDEO)

Xherdan Shaqiri ka realizuar në fitoren e Stoke City në shtëpi ndaj Swansea City.

Të gjitha golat e kësaj sfide u shënuan në pjesën e parë.

Mysafirët të parët kaluan në epërsi përmes Bony.
Rezultati u përmbys me golat e Shaqirit dhe Diouf.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *